0903 406 457
Daniela, Rosario, Santa Fe, Argentína

ArgentinaDaniela
Rosario, Santa Fe, Argentína

"Volám sa Daniela a som prekladateľka a tlmočníčka v kombinácii anglický - španielsky jazyk. S Agentúrou TOP pracujem už niekoľko rokov a táto spolupráca je pre mňa skutočne veľkým potešením.
Všetci manažéri prekladateľských projektov sú veľmi príjemní a profesionálni: termíny sú „priateľské k prekladateľom“, ceny a platba sú vždy načas.
Dúfam, že budú v ich celosvetovom podnikaní naďalej rásť a expandovať a tiež, že sa v tejto úspešnej budúcnosti môže naša spolupráca rozšíriť. "


Spain"Mi nombre es Daniela, soy traductora e intérprete de inglés y español de Argentina. Desde hace varios años trabajo con la agencia AgenturaTop y realmente me siento muy a gusto con ellos.
Todos los gerentes de proyecto son muy amables y profesionales, las fechas de entrega son accesibles para el traductor, las tarifas y los pagos,siempre a tiempo.
Espero que sigan creciendo y extendiéndose en su empresa global, y que también nuestra relación laboral se extienda en este futuro de éxitos. "


United Kingdom"My name is Daniela, I´m English/Spanish translator and interpreter from Argenina. For several years, I´ve been working with the agency AgenturaTop and I really feel very comfortable with them.
All project managers are very gentle and professional; delivery dates are "translator friendly"; the rates and payments are always on time. I hope they continue growing and expanding in their global business, as well as our collaboration relationship may extend in this successful future."


Daniela prekladá z týchto jazykov:
  •   španielčina -> angličtina
  •   angličtina-> španielčina
partneri Agentúry TOP vo svete